Głośniki samochodowe KFC S1356 KENWOOD
Opis
Dane techniczne
| Liczba głośników w komplecie | 2 |
| Maksymalna moc wyjściowa | 260 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Rodzaj | głośnik dwudrożny |
| Kształt | okrągły |
| Typ | montażowe |
| Rozmiar | 5,25" (13 cm) |
| Pasmo przenoszenia | 45 Hz - 18 kHz |
| Skuteczność (1W/1m) | 89 dB |
| Impedancja | 4 Ω |
| PARAMETRY FIZYCZNE | |
| Wymiary | 130 x 130 x 47,6 mm |
| Wymiary opakowania | 35 x 20 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 3 kg |
| WYPOSAŻENIE | |
| Wyposażenie | instrukcja montażu, karta gwarancyjna, przewody głośnikowe, wkręty montażowe |
| GWARANCJA | |
| Gwarancja | 24 miesiące |