Gałka potencjometru wieloobrotowego 2W
0
Opis
| Typ gałki | bakielitowa |
| Wysokość gałki | 15mm |
| Średnica gałki | 10mm |
| Średnica ośi | 4mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | nakładana z blokadą |
| Średnica podstawy gałki | 15mm |
| Kolor znacznika | biały |
Dodatkowe informacje:
średnica u podstawy: 15mm
średnica gałki: 10mm
wysokość: 15mm
średnica osi: 4mm blokowana śrubą
materiał: bakielit
kolor gałki: czarny