Gałka potencjometru czarna GCL15
0
Opis
| Typ gałki | aluminiowa |
| Wysokość gałki | 17mm |
| Średnica gałki | 15mm |
| Wyróżnik | aluminiowa |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
| Średnica podstawy gałki | Nie |
| Kolor znacznika | srebrny |
Dodatkowe informacje:
średnica: 14.7mm
wysokość: 17mm
średnica osi: 6mm
materiał: z zewnątrz aluminium, wnętrze ABS
kolor gałki: czarny
kolor wskaźnika: srebrny