Gałka potencjometru czarna GBC36
0
Opis
| jednostka | szt. |
| Nazwa | Gałka |
| Typ gałki | bakielitowa |
| Wysokość gałki | 19mm |
| Średnica gałki | 36mm |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | nakładana z blokadą |
| Średnica podstawy gałki | 44mm |
| Kolor znacznika | biały |
Dodatkowe informacje:
średnica u podstawy: 44mm
średnica gałki: 36mm
wysokość: 19mm
średnica osi: 6mm blokowana śrubą
materiał: bakelit
kolor gałki: czarny ze srebrnym deklem
kolor wskaźnika: biały