Gałka potencjometru czarna GBC30
0
Opis
| Typ gałki | bakielitowa |
| Wysokość gałki | 15mm |
| Średnica gałki | 30mm |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | nakładana z blokadą |
| Średnica podstawy gałki | 33mm |
| Kolor znacznika | biały |
Dodatkowe informacje:
średnica u podstawy: 33mm
średnica gałki: 30mm
wysokość: 15.5mm
średnica osi: 6mm blokowana śrubą
materiał: bakelit
kolor gałki: czarny ze srebrnym deklem
kolor wskaźnika: biały