Gałka potencjometru czarna GBC19
0
Opis
| Typ gałki | bakielitowa |
| Wysokość gałki | 14mm |
| Średnica gałki | 19mm |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | nakładana z blokadą |
| Średnica podstawy gałki | 23mm |
| Kolor znacznika | biały |
Dodatkowe informacje:
średnica u podstawy: 23mm
średnica gałki: 19mm
wysokość: 14mm
średnica osi: 6mm blokowana śrubą
materiał: bakielit
kolor gałki: czarny ze srebrnym deklem
kolo