Gałka potencjometru czarna GBC16
0
Opis
| Typ gałki | bakielitowa |
| Wysokość gałki | 11mm |
| Średnica gałki | 16mm |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | nakładana z blokadą |
| Średnica podstawy gałki | 19mm |
| Kolor znacznika | biały |
Dodatkowe informacje:
średnica u podstawy: 19mm
średnica gałki: 16mm
wysokość: 11mm
średnica osi: 6mm blokowana śrubą
materiał: bakielit
kolor gałki: czarny ze srebrnym deklem
kolor wskaźnika: biały