Gałka potencjometru GC16 niebieska
0
Opis
| Typ gałki | z wskaźnikiem |
| Wysokość gałki | 14mm |
| Średnica gałki | 12mm |
| Średnica ośi | 6mm |
| Kolor korpusu gałki | czarny |
| Sposób montażu gałki | wciskana |
| Średnica podstawy gałki | 16mm |
| Kolor znacznika | niebieski |
Dodatkowe informacje:
średnica: 16mm
wysokość: 14.6mm
średnica osi: 6mm
materiał: ABS
kolor gałki: czarny
kolor wskaźnika: niebieski